עוזר וירטואלי לפי שעות

• אפיון צרכי הלקוח - נאפיין את המשימות הדרושות
• ביצוע – נבצע את המשימה בהתאם להנחיות הלקוח
• משוב – קבלת פידבק מהלקוח ושיפור ביצועים
מחיר: 90
ש"ח לשעה לפני מע"מ לרכישה
עוזר וירטואלי לפי שעות
ניהול עסק הוא עניין לא פשוט כלל, וכאשר מדובר בעסק קטן אשר מנוהל ומתופעל על ידי אדם אחד, האתגר מורכב עוד יותר. עסק של אדם אחד למעשה מחייב את בעל העסק לכהן גם כמנהל הכספים, כמנהל השיווק וכמנהל המכירות. בפועל הוא נדרש לנהל את הבלוג המקצועי (אם קיים), לתפעל את דף הפייסבוק העסקי ולכתוב תכנים לאתר האינטרנט, הוא גם מנהל את יומני הפגישות בעצמו, מעניק שירות ללקוחות, מטפל בשימור ומבצע עסקאות בפועל. מטלות אלו הן רבות ורגישות מאוד, וכל אחת מהן היא מחלקה בפני עצמה בכל ארגון באשר הוא. אם כן, הפתרון האידאלי הוא השימוש בעוזר דיגיטלי. עוזר דיגיטלי יחסוך לא מעט עבודה, מאמץ וזמן, ויפנה אותה לניהול צרכים אחרים בעסק.
אם אתם מבינים בשלב זה עד כמה עוזר וירטואלי יכול לחסוך לכם זמן, נסו לחשוב אילו משימות הייתם שמחים לפטור מעליכם, גם משום שהן שואבות חלק ניכר מהזמן שלכם וגם מפני שאלו הן המשימות שאתם פחות מתחברים אליהן. למשל, האם איתור לידים וביצוע עסקאות מכירה מעניינים אתכם? האם אתם יודעים כיצד נכון לנהל דף פייסבוק עסקי או להתאים תכנים לאתר אינטרנט? האם יש לכם את הסבלנות ואת אורך הרוח לנהל יומני פגישות? סביר להניח שלא, ועם עוזר וירטואלי גם אין סיבה שתנסו.
 

למה חשוב להזמין שירות זה מצוות מקצועי?

המשאב היקר ביותר של בעל העסק הוא משאב הזמן, ולעיתים נדמה שיש בתחום הזה מחסור של ממש. עוזר וירטואלי שהוא מקצועי ויעיל, הוא בדיוק זה שיכול לעזור לך בניהול משימות שגוזלות זמן יקר. אם נודה על האמת, חלק מהמשימות השוטפות  של העסק יתבצעו בצורה טובה יותר על ידי מי שמנוסה בהן יותר או מסוגל למלא אותן ביעילות רבה יותר, פשוט משום שלך – כבעל העסק – יש שורה ארוכה של מטלות אחרות שהן בתחום המומחיות שלך. עוזר וירטואלי יחסוך ממך לא מעט כאבי ראש והתעסקויות מיותרות, וכל מה שיידרש ממך הוא לעשות את מה שאתה עושה הכי טוב. את העבודה שלך.
 

מה השירות שלנו כולל?
  • אפיון צרכי הלקוח - נאפיין את המשימות הדרושות
  • ביצוע – נבצע את המשימה בהתאם להנחיות הלקוח
  • משוב – קבלת פידבק מהלקוח ושיפור ביצועים