אודות

אנו פה בשביל לעשות מהפך בעולם העסקים. בתקופה בה אנו נמצאים אחד הכלים המרכזיים להישרדותו של ארגון עסקי הינו היכולת לייעל תהליכים פנים ארגוניים וחוץ ארגוניים ומנגד להתמקד בפעילות הליבה שלו. בדיוק בשביל זה אנו פה. אנו באים לשנות את הדרך בה עסקים צורכים שירותים עסקיים.
 

החזון שלנו הינו לסייע לעסקים להצליח באמצעות מתן שירותים עסקיים שונים על מנת לגרום להם להתמקד בקידום פעילות הליבה של העסק.


צוותי העבודה שלנו בעלי ניסיון של שנים רבות בחברות ועסקים מובילים במשק. כל צוות מורכב ממנהל צוות ומעובדי הצוות וכולם נבחרים על ידינו בקפידה ולאחר בחינות וראיונות. אנו ב TARGET4U עוזר וירטואלי שמים את הדגש על התאמה מדויקת ככל שניתן בין צרכי העסק למומחה הרלוונטי אשר ילווה אותו. בנוסף, אנו מקפידים על חוויית משתמש גבוהה על מנת לאפשר להגדיל באופן מתמיד את ההלימה בין צרכי העסק להצלחתו והכל תוך סיפוק ערך גבוה עבור הכסף של לקוחותינו.


אודות קבוצת  Target4u

קבוצת Target4u מספקת מוצרים ושירותים מגוונים אשר מבוססים על עקרונות משותפים. אנו מאמינים בחשיבה מחוץ לקופסא ולעשות את הדברים באופן שונה מהאחרים. אנו מקפידים על שיפור מתמיד של חוויית הלקוחות שלנו באמצעות חדשנות, סיפוק ערך גבוה עבור הכסף של לקוחותינו באמצעות איכות גבוהה, נוחות שימוש ושירות מעולה.

בנוסף, אנו עושים מאמצים על מנת ליצור הזדהות עם צרכי לקוחותינו באופן מתמיד. אנו מאמינים בשיתופי פעולה ופתוחים תמיד לבחינת רעיונות ומיזמים חדשים. כל שיתופי הפעולה שלנו הינם לטווח ארוך ובמטרה לייצר ערך גבוה יותר ללקוחות שלנו. קרא עוד אודות קבוצת Target4u..